Дерев'яна пірамідка гнучка розвиваюча для дітей Cubika "LD-24", 11 деталей, 16112
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16112
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвивальна іграшка Cubika Пірамідка LD-24 неодмінно приверне увагу малюка.
Всі деталі пірамідки абсолютно безпечні для малюків - вони не мають гострих кутів і пофарбовані безпечною фарбою на водній основі.
Нова серія конструкторів-пірамідок розроблена з натурального, екологічно чистого матеріалу - карпатської деревини.
В ігровій формі малюк знайомиться з різноманітністю форм і кольорів, розвиває логічне мислення, дрібну моторику і посидючість.
Пірамідка складається з 11-ти яскравих різнокольорових елементів різноманітної форми. Жодна деталь пірамідки не повторюється.
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
Пірамідка надзвичайно корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 750 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



