Дерев'яний пазл Woods Story Гаррі Поттер XXXL 1000 Деталей

2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: wsph018
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Розмір пазлу (см) | 68*49 см |
|---|---|
| Кількість деталей | 1000 деталей |
| Час збірки | XXXL - 4-5 годин |
Фігурний дерев'яний пазл Алея Діагон – захоплююча гра для справжніх шанувальників всесвіту Гаррі Поттера!
Цей унікальний пазл відтворює відому Алію Діагон, магічну вулицю, де чаклунство зустрічається з магією.
Виготовлений із високоякісної деревини, цей пазл має неповторний дизайн та відмінну деталізацію.
Він не тільки принесе задоволення в процесі збирання, але і стане чудовим елементом декору в будь-якому інтер'єрі.
Зберіть цей пазл разом з друзями або сім'єю, відчуйте себе частиною магічного світу Гаррі Поттера і пройдіть крізь усі випробування Алеї Діагон разом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woods Story |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



