3D Пазл Картонний Cartonic Queen Elizabeth 132 деталі
Одна з найбільших загадок людства — зрозуміти, як усе, що ми знаємо та відчуваємо, опрацьовується оцим органом. Іронічно, що ми прагнемо знайти відгадку, використовуючи для цього сам мозок. Але почнемо з головоломки, яку ти точно подолаєш — у вигляді пазла. На відміну від людського мозку, який більше ніж на 60% складається з води, наша версія на 100% картонна. Зазирнеш в середину розуму?
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 132 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Мистецтво |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 15 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴








