Сортер пазл дитячий розвиваючий PuzzleOK Танграм Набір 144 деталі
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-33654
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна головоломка "Танграм" для дітей від 4 років з високоякісного екологічного матеріалу сприятиме розвитку уяви, мислення, навчить складати зображення за зразком та розвиватиме дрібну моторику вашої дитини і просторове мислення. До конструктора входять різнокольорові деталі - трикутники, шестикутники, ромби, з яких можна скласти різні фігури. Зразки зображено на коробці конструктора. Грайте разом з вашою дитиною та створюйте задані форми або вигадуйте нові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 144 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴












