Сортер пазл дитячий розвиваючий PuzzleOK Танграм Равлик 17 деталей


149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-88957
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний танграм у формі равлика з екологічного матеріалу безпечний та дозволяє розвивати мислення дитини, дрібну моторику, вміння складати задану форму з окремих елементів.
Різнокольорові деталі легко вкладаються у спеціально передбачений виріз у формі равлика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 17 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



