Сортер пазл дитячий розвиваючий PuzzleOK Шестикутник 20 деталей



349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-22079
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна гра-пазл "Шестикутник" приваблює простотою та можливістю цікаво проводити час з дитиною. Комплект включає дерев'яний планшет та 20 різнокольорових деталей у формі шестикутників, які можна вкладати в різному порядку. Складайте разом з дитиною візерунки, комбінуйте фігурки на свій розсуд, змагайтеся на швидкість. Проста гра водночас дає багато можливостей для розвитку логічного та просторового мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



