Сортер пазл дитячий розвиваючий PuzzleOK Рибалка Абетка 33 деталі

599 ₴
- Готово до відправки
- Код: PuzA4-40272
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поглибіть навчання вашої дитини з захоплюючою "Рибальською Абеткою" від PuzzleOk! Ця навчальна іграшка не лише допоможе ознайомити вашого малюка з алфавітом, а й привнесе веселість та ігровий настрій у процес вивчення.
Кожна літера супроводжується миленьким малюнком, пов'язаним з рибальською тематикою, що робить навчання цікавим та захоплюючим. Ваша дитина буде не лише вивчати літери, але й вчиться розрізняти предмети та розвивати свої увагу та сприйняття.
Ця абетка виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантують безпеку та тривалість гри. Розвивайте разом з вашою дитиною її мовні здібності та креативність, допомагаючи їй освоювати алфавіт у захопливій рибальській атмосфері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



