Сортер пазл дитячий розвиваючий PuzzleOK Цифри Букви Фігури 54 деталі



699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-15471
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запрошуємо вас в захопливий світ розвиваючої дошки від PuzzleOk! Ця чудова іграшка не лише забезпечить вашого малюка годинами захоплення, а й сприятиме його розвитку на різних рівнях. Вона ідеально підходить для використання вдома або в навчальних закладах, допомагаючи дітям весело та ефективно вчитися.
Наша розвиваюча дошка виготовлена з якісних та безпечних матеріалів, що гарантує її тривалість та безпеку використання. За допомогою цієї іграшки ваша дитина зможе активно розвивати свої здібності та весело проводити час.
Не вагайтеся - придбайте розвиваючу дошку від PuzzleOk вже сьогодні і подаруйте вашому малюку незабутні моменти навчання та розваг!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 54 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



