Набір дитячий для хлопчика іграшковий 5 в 1 Orion "Набір Пожежного" Комплект Пакет
349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 328
Набір пожежного допоможе будь-якому хлопчиськові втілити свою давню мрію і в будь-яку хвилину поспішити на допомогу, загасити пожежу і врятувати людей! Завдяки такому набору, дитина з дитячих років виховує в собі мужність і вправність, вміння і відвагу. Надалі ці отримані якості допоможуть йому в дорослому житті, і він обов'язково зробить подвиг і стане героєм! У комплект пожежного входять всі необхідні інструменти, якими користуються справжні рятувальники - вогнегасник, рація, молоток і монтування. Комплект призначений для дітей дошкільного віку. Всі елементи набору виготовлені з якісного, екологічного пластику.
Набір предметів ігрового ужитку - Набір Пожежного, довжина - 330 мм, ширина - 240 мм, висота - 135 мм, маса - 0,377 кг.
Іграшка Набір Пожежного складається з каски пожежного, вогнегасника, брухту, сокири та рації. Набір прикрашається кольоровими наклейками на каску, вогнегасник і рацію. Предмети набору вкладаються в каску і упаковуються в пакет ПВХ або в коробку. Деталі набору виготовляються методом лиття під тиском з поліпропілену або екструзійно-видувним методом з поліетилену низького тиску
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір пожежного |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 557 г |
- Ціна: 349 ₴








