Дерев'яний дитячий розвиваючий набір балансир іграшка Lislis "Лісові Звірі та Дерева" 18 штук




Балансир Лісові Звірі - 12 фігурок
Балансир Лісові Дерева - 6 дерев
Сет балансирів Лісові Звірі та Дерева — це дерев’яна розвиваюча еко іграшка для дітей від 2 років. У наборі фігурки тварин і дерев, з якими дитина може створювати власний світ, придумувати історії та будувати балансуючі вежі. Гра надихає на дослідження й вигадування власних історій.
Що розвиває- дрібну моторику та координацію рухів;
- фантазію та сюжетне мислення;
- увагу, логіку й терпіння.
Дитина може вигадувати історії про лісових мешканців, поєднувати тварин і дерева у різних комбінаціях або будувати вежі. Це чудовий спосіб навчитися балансувати й мислити креативно.
Матеріали та безпечністьІграшка виготовлена з деревини та відшліфована вручну. Безпечна навіть для найменших, без фарб, лаків чи дрібних деталей.
lislis створює прості, естетичні та екологічні дерев’яні іграшки, які допомагають дітям досліджувати світ через вільну гру й зберігати відчуття справжнього дитинства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 2 299 ₴



