Дерев'яний дитячий розвиваючий набір балансир іграшка Lislis "Подарунковий Набір Лісові Звірі" 12 штук




● Деревина: Бук та ясен
● Опорядження (тільки підставки): масло-віск
● Розміри з коробкою: 210 × 200 × 60 мм
● Вага: 1.25 кг
Подарунковий набір Лісові Звірі — це гра, історія й естетичний досвід у єдиному форматі. У наборі: дерев’яні фігурки звірів, які можна використовувати як балансир, книга з ілюстраціями художниці Марії Рубан і дерев’яні підставки, які можна використовувати як сортер або декорацію для гри.
Це набір для вдумливої, сенсорної гри, який допомагає дитині досліджувати, спостерігати та фантазувати. Ілюстрації створюють атмосферу казкового лісу, а дерев’яні фігурки оживлюють його героїв. Під час гри дитина вчиться помічати деталі, слухати себе й досліджувати навколишній світ.
Що розвиває- дрібну моторику та координацію;
- уяву, спостережливість і сенсорне сприйняття;
- логіку, посидючість і емоційний інтелект.
Дитина може розігрувати історії за мотивами ілюстрацій, використовувати підставки як сортер або створювати власні композиції. Це гра без правил — де кожен звір, колір чи форма можуть стати початком нової історії.
Матеріали та безпечністьІграшка виготовлена в Україні з деревини та ретельно відшліфовані. Безпечна, приємна на дотик і довговічна.
lislis створює естетичні, екологічні іграшки, які допомагають дітям досліджувати світ через гру, спостереження та уяву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 3 299 ₴



