Дерев'яний дитячий розвиваючий набір балансир іграшка Lislis "Лісові Дерева" 6 штук



● Деревина: Бук або клен
● Опорядження: Без фарби та лаку
● Розміри з коробкою: 110 × 110 × 85 мм
● Вага: 0.2 кг
Дерев’яний балансир Лісові Дерева — розвиваюча еко іграшка для дітей від 2 років. Дитина складає дерев’яні дерева у вежу, шукаючи баланс і створюючи власні композиції. Гра вчить терпінню, зосередженості та відчуттю рівноваги.
Що розвиває- дрібну моторику та координацію рухів;
- просторове мислення й логіку;
- увагу, терпіння й посидючість.
Побудуйте вежу з дерев за допомогою балансу. Мета гри збалансувати 6 дерев один на одному. У основі повинне знаходитись одне дерево, на ньому будуть розміщуватися інші. Гру потрібно починати на рівній поверхні.
Матеріали та безпечністьКожен елемент виготовлений з деревини та відшліфований вручну. Іграшка приємна на дотик і абсолютно безпечна для дітей.
lislis створює прості, естетичні та екологічні дерев’яні іграшки, що допомагають дітям пізнавати світ, а батькам — розділяти теплі моменти гри.
Виготовлено в Україні з деревини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 350 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 879 ₴



