3D Пазл Конструктор З Дерева Механічний TimberBricks ЗРК ОСА 600 деталей!
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: timebricks_zrk_osa
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масштабна модель ЗРК у масштабі 1:35 (розміри в похідному положенні: 31×8,9×13,6 см) — це детальний конструктор із 600 елементів для справжніх поціновувачів техніки.
Особливості моделі:
-
Повністю функціональний перехід із похідного у бойове положення
-
Радари та пускові пакети підіймаються та опускаються
-
РЛС обертається на 360° та має рухому вертикаль
-
Відкриваються люки, капот та інші елементи
-
Колеса обертаються — модель здатна рухатися
Високий рівень деталізації та якісні матеріали гарантують задоволення від складання. Цей набір не тільки захоплює, а й розвиває технічне мислення та моторику.
Чудовий подарунок для військових ППО, моделістів та всіх, хто цінує сучасну українську техніку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMBERPLAY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ракетна техніка |
| Вікова група | Від 14 років |
| Масштаб моделі | 1:35 |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 136 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тематика | Військова, історична |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Формат | A4 |
| Кількість складових елементів | 187 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Наявність магнітів | Немає |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Довжина паковання | 240 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴












