Дерев'яний пазл Woods Story Гаррі Поттер Серія Замок Хогвартс Ніч
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: wshc112-L
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір пазла (см) XXL – 45х32 см, XL – 40х29 см, L – 35х25 см
Кількість деталей XXL – 338 деталей, XL – 238 деталей, L – 184 деталі
Час складання XXL - 3-5 годин складання, XL - 2-3 години складання
Кількість деталей XXL – 338 деталей, XL – 238 деталей, L – 184 деталі
Час складання XXL - 3-5 годин складання, XL - 2-3 години складання
Пориньте у світ чарівництва та пригод разом із фігурним дерев'яним пазлом Гаррі Поттер Замок Хогвартс (Night)!
Цей захоплюючий пазл відтворює неповторний атмосферний замок Хогвартс, який стає ще чарівнішим за відсутності сонця.
Виготовлений із високоякісної деревини, кожна деталь цього пазла дбайливо зроблена.
Збирання цього пазла - це цікавий процес, який не тільки розвиває логічне мислення, але і дарує величезне задоволення.
Цей дерев'яний пазл стане чудовим подарунком для справжніх фанатів серії книг та фільмів про Гаррі Поттера. Купуйте Замок Гоґвортс і пориньте в магічний світ чаклунства разом з нами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woods Story |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 184 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









