Дерев'яний пазл Woods Story Гаррі Поттер Серія Квиток У Хогвартс

1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: wsph014
Розмір пазла (см) XL – 43х25 см
Кількість деталей XL – 230 деталей
Час складання XL - 2-3 години складання
Відчуйте магію першої подорожі до школи чарівництва з фігурним дерев'яним пазлом Гаррі Поттер: Квиток у Гоґвортс! Цей унікальний пазл відтворює легендарний квиток на Гоґвортс-експрес, який відкриває шлях у світ магії.
Його дизайн нагадує старовинний пергамент із вишуканими візерунками та золотистими деталями. Кожен елемент пазла немов просочений чарами, а краї імітують зістарений папір, створюючи ефект цього чарівного документа. Серед деталей ви знайдете фігурки, натхненні Harry Potter™, що робить процес складання ще цікавішим.
Цей пазл виготовлений з високоякісного дерева і стане чудовим подарунком для всіх шанувальників всесвіту Гаррі Поттера, які мріють про свою подорож на платформу 9¾. Зберіть свій квиток до Гоґвортсу та пориньте у світ магії разом з Harry Potter™!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woods Story |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 230 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 1 249 ₴



