Дерев'яний пазл Woods Story Гаррі Поттер Серія Доббі
Розмір пазла (см) XXL – 50х41 см, XL – 40х33 см, L – 31х25 см
Кількість деталей XXL – 313 деталей, XL – 236 деталей, L – 126 деталей
Час складання XXL - 3-5 годин складання, XL - 2-3 годин складання, L - 1-2 годин складання
Кількість деталей XXL – 313 деталей, XL – 236 деталей, L – 126 деталей
Час складання XXL - 3-5 годин складання, XL - 2-3 годин складання, L - 1-2 годин складання
Перенесіться у чарівний світ магії з нашим фігурним дерев'яним пазлом Добі! Цей пазл стане справжньою знахідкою для всіх фанатів відомого фільму.
У пазлі ви знайдете деталі у вигляді улюблених персонажів, цікавих предметів та загадкових артефактів, які додадуть пазлу особливого шарму та захоплення.
Виготовлений з дерева пазл забезпечує довговічність та приємні тактильні відчуття. Кожна деталь – це маленька історія, яка розкриває перед вами світ магії та пригод.
Ідеальний варіант для подарунка, який сподобався як дітям, так і дорослим шанувальникам чарівного всесвіту.
Пориньте в магічний світ разом із фігурним дерев'яним пазлом Доббі та подаруйте собі та своїм близьким годинник захоплюючої гри та незабутніх вражень!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woods Story |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 126 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴











