Скретч Постер Карта 1DEA.ME Travel Map Моя Рідна Україна
Travel Map™ Моя Рідна Україна — це ексклюзивне видання скретч карти України, яка мотивує мандрувати, пізнавати та любити Батьківщину. На тебе чекають:
– скретч карта з пам’ятками різних областей та міст,
– #25 справ по-українськи – TO DO LIST із завданнями для справжнього українцяпатріота,
– набір стікерів “Дивовижні міста” зі спеціальною мапою цікавинок у великих містах.
Travel Map™ Моя Рідна Україна (ексклюзивне видання) — це ідеальний подарунок до кожної хати: як мандрівнику Україною, так і справжньому патріоту чи прихильнику нашої історії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1DEA.me |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 60 см |
| Тип | Настінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат | A2 |
| Стан | Нове |
| Тип паперу | Картон |
| Модульна картина | Немає |
| Тип картини | Постір |
| Колір рамки | Білий |
| Різновид кмітливого мистецтва | Графіка |
| Тип картини | Оригінал |
| Жанр | Мотиваційний |
| Техніка | Змішана техніка |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Ширина картини | 60 см |
| Висота картини | 40 см |
| Виконання | Друк на картоні |
| Поверхня | Глянсова |
| Покриття захисним лаком | Немає |
| Тип розпису | Вільний розпис |
| Основний матеріал виготовлення | картон |
| Мова | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








