Джентльмен родом з Англії. На вигляд, як милий прибулець, а в душі маленький боєць. Собака-антистрес, яку обирають собі в компаньйони й Оззі Озборн, і Бред Пітт. Якщо в тебе колись майнула думка: «чи не взяти собі таку?», спробуй поки з чогось, що не буде відразу хропіти тобі на вухо — наприклад, з картонної голови.
CARTONIC
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку. Рекомендації щодо окрашування та ідеї ти можеш знайти на сторінці Питання та відповіді та у наших соц мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Тварини |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 131 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина: | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 349 ₴











