3D Пазл Конструктор Картонний Cartonic Кошеня 56 деталей




499 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARTMNWALK
WALKING KITTEN — це одне з чарівних кошенят із набору KITTENS TRIO. Три різні характери, три милі мордочки та безліч можливостей для творчості. Збери кожного пухнастика своїми руками, розфарбуй улюбленими кольорами або залиш у стильному крафті. Ці кошенята у форматі 3D-пазла обов’язково прикрасять твій простір і подарують море позитиву.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 56 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 13 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.7 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 499 ₴



