3D Пазл Картонний Cartonic Ведмідь Teddy Bear 149 деталей
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARTTEDDY
TEDDY BEAR — одна з найвідоміших іграшок у світі, яка символізує дружбу та тепло. Збери 3D-пазл ведмедика своїми руками, розфарбуй його в улюблені кольори та відчуй радість від створення цієї класичної іграшки. Цей ведмедик стане твоїм вірним другом і милим акцентом у твоєму просторі!
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 149 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 15 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.7 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴












