3D Пазл Конструктор З Дерева Механічний TimberBricks ББМ "Козак 2М1" 526 деталей!
1 999 ₴
- В наявності
- Код: timebricks_kozak
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масштаб 1:35 (19x7,3x7,6см)
Кількість деталей: 526
Рухомі елементи:
🔸2 лючки, капот, 4 дверей, задня ляда;
🔸Поворотна передня вісь, колеса крутяться;
🔸механізм швидкої зміни запаски;
🔸башта обертається на 360°, кулемет підіймається/опускається.
Висока деталізація та якісні матеріали.
Чудовий спосіб провести час та розвинути технічні навички.
Ми впевнені, що цей конструктор стане чудовим подарунком для військових, любителів моделювання та всіх, хто цінує українську техніку.
*Термін виготовлення даного конструктора через великий попит до 8 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMBERPLAY |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 76 мм |
| Вага | 1500 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тематика | Військова, історична |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Дерево |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Довжина паковання | 240 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пазл |
| Паковання | Картонна коробка |
| Формат | A4 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість складових елементів | 187 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Наявність магнітів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴









