Календар дерев'яний дитячий розвиваючий PuzzleOK Животные


249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Арт-14470
Розвиваюча іграшка "Пізнавальний календарик" для дітей від 4 років з екологічно чистих матеріалів дозволить малюку познайомитися з порами року, назвами місяців, днів тижня. На планшеті з милими малюнками тваринок на тлі яскравого зеленого лісу знаходяться кілька полів, в яких можна виставляти за допомогою пересувних деталей місяці, дні тижня, числа. Крім того, є годинник, що сприятиме формуванню відчуття часу та вміння визначати години і хвилини.
Проста шкала погоди, виконана у вигляді прорізів у планшеті, дозволить малюку відзначати явища, які він побачить за вікном - опади у вигляді дощу, снігу, явища грози, веселки, сонячну погоду. Оскільки містить дрібні деталі, то батькам варто наглядати за дитиною під час гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 300 г |
| Товщина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
- Ціна: 249 ₴



