Настільна розвиваюча іграшка PuzzleOK Збери Слова
Запрошуємо вашу дитину в захопливий світ слів та букв з грою "Збери слова"! Ця навчальна іграшка допомагає малюку освоїти абетку та навички читання через складання слів з окремих літер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Кількість складових елементів | 14 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика | Алфавіт |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴









