Розвиваюча іграшка розмальовка із дерева PuzzleOK Слоник з фарбами



250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-22949
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина по номерах, яка дозволяє створити яскравий і затишний образ милого Слоника власноруч. Набір включає полотноз нанесеними контурами, фарби та пензлики, тож процес малювання стає легким і захоплюючим. Ідеальна розвага для релаксу та розвитку творчих здібностей!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



