Сортер Пазл Дерев'яний Для Дітей PuzzleOK Ведмеді
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-12141
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшка "Ведмедики" рекомендована для ігр дітей у віці 3-4 років. Виготовлена в Україні з екологічно чистого натурального дерева, ця іграшка дозволить вашій дитині розвивати увагу, розрізняти форми деталей. У комплекті коробка з трьома відділеннями та 3 ведмедики різного розміру та вигляду. Фігурки тваринок треба складати з кількох дрібних частин - ніжок, тулуба. Фігурки відрізняються, і малюк навчиться підбирати деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 21 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A5 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 5 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴








