Пазл Дерев'яний Для Дітей PuzzleOK Дикі Тварини 4 в 1
Дерев'яна розвиваюча іграшка у вигляді пазла "Дикі тварини 4в1" рекомендована для дітей у віці від 4 років чи навіть менших. До комплекту входять 4 пазли з зображеннями диких тварин. Екологічно чисті матеріали та фарби безпечні для дітей, зображення виконані у яскравому та привабливому дизайні, кути деталей зашліфовані та не подряпають шкіру дитини під час гри. Еко-пазл дозволяє розвивати дрібну моторику, уважність, пам'ять.
Грайте разом з вашим малюком чи дозвольте йому займатися самостійно або з друзями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A5 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 5 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴











