3D Пазл Картонний Cartonic Літак F16 301 деталь
Збери винищувач F-16 від Cartonic. Відтвори велич американського Fighting Falcon, зібравши цей захоплюючий 3D-пазл. Знайомся з історією та характеристиками легендарного бойового літака, що вражає своєю швидкістю. Готовий літак чудово доповнить твій інтер'єр та стане класним подарунком для шанувальників авіації.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 26 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Вага | 1000 г |
| Основні | |
| Тематика | Авіація |
| Кількість складових елементів | 301 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 215 мм |
| Довжина паковання | 315 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴








