Пазл Дерев'яний Для Дітей PuzzleOK Транспорт 4 в 20 деталей
469 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-14785
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча іграшка у вигляді пазла "Транспорт 4в1" стане захоплюючим подарунком для вашої дитини. До комплекту входить дерев'яна коробка з засувною кришкою та 4 пазли з зображеннями машин - легкової, самоскида, автобуса та поліцейської. Виготовлена з екологічної щільної пресованої деревноволокнистої плити без будь-яких шкідливих домішок. Зображення нанесені безпечними фарбами та стійкі до стирання. Еко-пазл дозволяє розвивати дрібну моторику, уважність, пам'ять.
До кожного пазла входить 20 дрібних елементів. Зображення яскраві, а на коробці є підказка до складання. Грайте разом з вашим малюком чи дозвольте йому займатися самостійно або з друзями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Природа і пейзажі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 56 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴










