Сортер пазл головоломка дерев'яна дитяча розвиваюча PuzzleOK Букви Український Алфавіт




499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-22335
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча іграшка-головоломка, яка допомагає малюкам швидко вивчити букви українського алфавіту. Ігрова форма навчання дозволяє використовувати головоломку для дітей у віці від 4 років.
Виготовлена з екологічно чистого та безпечного матеріалу - натурального дерева. Кількість пластин у комплекті відповідає кількості букв в алфавіті. До комплекту входять 33 деталі з яскравими різнокольоровими буквами та пластинки із зображеннями тварин. Букви та зображення можна поєднувати за допомогою спеціальних виступів та пазів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат | A3 |
| Тематика | Їжа, солодощі |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Наявність магнітів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



