Пазл Картонний Обсерваціийний Для Дітей Dodo "Зима в Містечку" 80 деталей



149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300352
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вік 5+
Кількість елементів 80
Кількість елементів 80
Пазл з рамкою, на яку винесені елементи міського життя. Дитина зможе не тільки зібрати пазл, а ще потренувати уважність, відшукуючи кожен елемент на рамці і на карті. ⠀ Вік: від 5 років Кількість елементів: 80 Розмір зібраного пазлу: 31х45 см Розмір коробки: 16х25х6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



