Пазл Картонний Для Дітей Dodo "Герої Пожежники" 30 деталей




149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300372
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вік 3+
Кількість елементів 30
Розмір пазла 27×20 см
Розмір коробки 14×21×4 см
Бренд Dodo
Кількість елементів 30
Розмір пазла 27×20 см
Розмір коробки 14×21×4 см
Бренд Dodo
Надзвичайна ситуація! У будиночку пані Мишки сталася пожежа, тож їй на допомогу поспішає пожежна бригада цуциків. Вони вмикають сирену на своїй яскравій червоній машинці, та летять по місту на допомогу. Цікаві та яскраві сюжети — на пазлах серії «Транспорт», що стануть фаворитами любителів машинок. Деталі у пазла великі, виконані зі щільного картону та витримають будь-яку гру. Підходить для дітей від 3-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення. Просимо звернути увагу, що в новій партії краї пазла рівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



