Пазл Картонний Для Дітей Та Дорослих Dodo "Квіткова Крамниця" 300 деталей
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300590
Кількість елементів 300
Розмір пазла 39×28 см
Розмір коробки 20×6×16 см
Бренд Dodo
Пазл Dodo «Квіткова крамниця» – це ваш квиток до витонченого світу квіткової краси та витонченого смаку. Цей пазл для дорослих і підлітків на 300 елементів розкриває чарівну квіткову крамницю, де знаходиться неймовірна різноманітність квітів.
Працівники крамниці турботливо доглядають за кожною квіткою, готуючи їх до нового етапу життя у своїх нових домівках. Пані з сусіднього будинку завітала за новим букетом свіжозрізаних тюльпанів, виявляючи свою любов до квіткової краси. А молодий хлопець вибіг за букетом, готовий подарувати його своїй коханій.
Особливість цієї серії полягає в тому, що пазли знаходяться в коробках-фасадах. Відкривши коробку, ви потрапите у внутрішній світ квіткової крамниці, а кожен елемент пазла дозволить вам глибше поринути у цю атмосферу неймовірної краси та тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 300 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Природа і пейзажі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 1 см |
- Ціна: 249 ₴








