Сортер пазл головоломка дерев'яна дитяча розвиваюча PuzzleOK Дикі Тварини
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-44657
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Дикі тварини" з зображеннями різноманітних диких звірів рекомендується для діток у віці від 3 років. Головоломка виготовлена з натурального та безпечного матеріалу - тонкої деревноволокнистої плити, пресованої без додавання шкідливих домішок, стійка до стирання та безпечна для здоров'я малюків. Гра передбачає складання зображень диких звірів з елементів, пластинки поєднуються за принципом пазла. Сприяє розвитку дрібної моторики. Привабливі картинки на блакитному фоні зацікавлять малюка. До комплекту входять 40 пластин та коробка для їх зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Тип пазла | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴











