Сортер пазл дерев'яний дитячий розвиваючий PuzzleOK Абетка На Ліпучках
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-26919
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний сортер-пазл "Абетка на липучках" від PuzzleOK - це іграшка, що розвиває, яка допоможе дитині вивчити літери алфавіту в захоплюючій формі. Кожна літера виконана із міцного та безпечного дерева, а зручні липучки забезпечують легке кріплення. Іграшка сприяє розвитку логіки, пам'яті, моторики та інтересу до вивчення мови. Барвисті елементи роблять навчання захоплюючим та веселим. Сортер підходить для дітей дошкільного віку та стане чудовим подарунком для маленьких дослідників!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 66 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴












