Сортер пазл дерев'яний дитячий розвиваючий PuzzleOK Абетка комп'ютер 32 картки
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-73913
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знайти навчальний матеріал, який би поєднував в собі ігровість та ефективність у навчанні, легко! Запропонуйте вашій дитині вивчення абетки за допомогою захоплюючої "Абетки комп'ютера" від PuzzleOk! Ця інтерактивна іграшка забезпечить вашого малюка незабутніми пригодами у світі букв та слів. Інтерактивний характер гри стимулює розвиток уваги, моторики та логічного мислення у вашого малюка.
Абетка комп'ютера виготовлена з якісних та безпечних матеріалів, гарантуючи тривалість гри та безпеку використання для вашого малюка.
Не зволікайте - придбайте "Абетку комп'ютера" від PuzzleOk вже сьогодні і відкрийте для вашої дитини захопливий світ навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 32 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 412 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴









