Сортер пазл дерев'яний дитячий розвиваючий PuzzleOK Абетка 33 літери


349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Арт-11229
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвиваюча іграшка українська “Абетка” для дітей від 4 років допоможе малюкам швидко та в ігровій формі засвоїти українські літери. Навчання з цією незвичайною іграшкою буде легким та ненав’язливим.
Окрім вивчення літер, дитина запам’ятає їх розташування в алфавіті та зможе складати слова. Абетка виготовлена з екологічно чистого матеріалу - натурального дерева. Літери мають яскраве забарвлення та привабливі для малюків. До комплекту входить дощечка-підставка та 33 літери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



