Сортер пазл альбом дитячий розвиваючий PuzzleOK Мока Бока Відпочинок 59 деталей
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: Puz-88893
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мока Бока Відпочинок - це чудова настільна гра сортер, яка допоможе дитині розкрити свій внутрішній творчий потенціал та відчути себе у чарівній подорожі! Ця гра відкриває двері в унікальний світ розваг, які захоплять вашого малюка з перших хвилин.
Мока Бока Відпочинок- це джерело натхнення та творчості. Ваша дитина може розкрити свій внутрішній світ фантазії, складаючи різноманітні елементіи та аксесуари, які необхідні для відпочинку.
Ця гра виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів, що гарантує безпечне та тривале використання. Вона стане джерелом навчання та розвитку для вашого малюка.
Дозвольте вашій дитині поринути в чарівний світ Мока Бока Будиночка і допоможіть йому відкрити нові горизонти творчості та фантазії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 59 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








