3D Пазл Конструктор З Дерева Механічний Timber Bricks ЗРК HAWK PIP 1055 елементів
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: timebricks_3pkhawkpip
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D Пазл-конструктор із дерева Timber Bricks "ЗРК HAWK PIP", 1055 деталей
Відкрийте для себе цікавий світ інженерії з механічним 3D-пазлом "ЗРК HAWK PIP".
Цей масштабний конструктор із 1055 деталей вражає складністю, реалізмом та функціональністю.
Модель включає 5 унікальних елементів:
- Командно-штабний пункт - "серце" системи управління.
- Два різні радари, що забезпечують виявлення та стеження за цілями.
- Занурювач, який відповідає за підготовку до бою.
- Пускова установка готова до запуску "ракет".
Особливості:
- Кожна деталь виготовлена із якісного екологічного дерева з високою точністю лазерного різання.
- Конструкція не потребує клею, а елементи легко поєднуються між собою.
- Відмінний вибір для тих, хто любить моделювання, військову техніку та захоплюючі інженерні завдання.
Пориньте в складання та відчуйте себе частиною інженерної команди, створюючи справжню мініатюру зенітного ракетного комплексу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMBERPLAY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 7 років |
| Тематика | Військова, історична |
| Кількість деталей | 1055 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2000 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 19 см |
| Довжина: | 33 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пазл |
| Паковання | Картонна коробка |
| Формат | A4 |
| Кількість складових елементів | 187 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Наявність магнітів | Немає |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴









