Пазл Картонний Дитячий Dodo Професії "Повар" 150 деталей
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300620
Пазл Dodo "Професії: Повар" складається зі 150 елементів і перенесе вашу дитину у світ кулінарії та захопливого приготування їжі. На яскравій ілюстрації зображена кухня, де працюють веселі кухарі, готуючи різноманітні страви. Тут кипить справжнє кулінарне життя: хтось готує суп, інший випікає печиво, а хтось вже сервірує готові страви.
Цей пазл — чудовий спосіб розвинути дрібну моторику, логічне мислення та уважність вашої дитини. В процесі складання пазлу дитина дізнається більше про професію кухаря та побачить, як створюються кулінарні шедеври.
Пазл "Професії: Повар" — це захоплива гра, яка допоможе дитині більше дізнатися про світ професій, а також привчить до важливості командної роботи та творчості у приготуванні їжі. Ідеальний вибір для маленьких кулінарів та любителів смачно попоїсти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 150 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Діти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 1 см |
- Ціна: 299 ₴








