3D Пазл З Дерева Механічний Pazly Квадроцикл З Причепом 134 деталей
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPZ-004
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яний конструктор “Квадроцикл з причепом” – це збірка реалістичних моделей сучасної мотоциклетної техніки, яку часто можна зустріти на болотяних дорогах Карпат.
Набір буде чудовим подарунком для дітей віком від 7 і до 99 років та допоможе насолодитись ігровим процесом у колі сім’ї.
Ми часто запитуємо своїх клієнтів, як вони складають наші конструктори і як правило чуємо, що разом з батьками!
Чи це не найкраще, що ми могли собі уявити? Іграшки, які створюють спільні сімейні спогади – це основна місія нашого бренду!
До речі, квадроцикл може слугувати як чудовий декоративний елемент на полиці або столі, підкреслюючи стиль та індивідуальність в кімнаті.
| ДЕТАЛЕЙ |
134 |
|---|---|
| РОЗМІР |
27*9*8 СМ |
| КЛЕЙ |
БЕЗ КЛЕЮ |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 8 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Вага | 500 г |
| Основні | |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість складових елементів | 134 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Багатошаровий |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 80 мм |
| Довжина паковання | 180 мм |
| Висота паковання | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴








