3D Пазл З Дерева Механічний Pazly Wilys Legend Jeep 125 деталей
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPZ-002
Дерев’яний конструктор “Willys Legend” – реалістична модель за основу якої взяли креслення Willys MB, а цe наймасовіший SUV, створений для швидкого транспортування невеликої групи бійців у зовсім непрохідних умовах і варто зазначити, що він прекрасно з цим впорався!
У набору вражаючий розмір у зібраному вигляді, а ще він буде чудовим подарунком для дітей віком від 7 і до 99 років та допоможе насолодитись ігровим процесом у колі сім’ї.
Ми часто запитуємо своїх клієнтів, як вони складають наші конструктори і як правило чуємо, що разом з батьками!
Чи це не найкраще, що ми могли собі уявити? Іграшки, які створюють спільні сімейні спогади – це основна місія нашого бренду!
До речі, позашляховик може слугувати як чудовий декоративний елемент на полиці або столі, підкреслюючи стиль та індивідуальність в кімнаті.
| ДЕТАЛЕЙ |
125 |
|---|---|
| РОЗМІР |
20*10*10 СМ |
| КЛЕЙ |
БЕЗ КЛЕЮ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 125 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 499 ₴








