Дерев'яний фігурний пазл PuzzleOK Бойові Гуси Картонне Пакування А3 132 деталі
349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: PuzA3-00367
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальний у своєму роді дерев'яний пазл Бойові Гуси.
Кожна деталь пазла є унікальною і є частиною фігурного малюнка.
Як тільки візьмете наш пазл до рук, відчуйте запах дерева з легким ароматом диму, Ви зрозумієте, скільки душ ми вклали в кожен елемент.
Розмір пазла: A3
Кількість деталей: 132 шт
Комплектність: на вибір подарункова коробка з дерева або крафт картону
- зроблено в Україні
- З екологічних матеріалів
— Виготовлений із ХДФ вищої якості
— Зображення нанесене прямо на дерев'яну поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 132 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Формат | A3 |
| Паковання | Дерев'яне паковання, Картонне паковання |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 193 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



