Пазл Обсерваційний Картонний Дитячий Dodo "Обережно На Дорозі" 80 деталей



199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300370
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазл, який стане улюбленим у всіх фанів машинок. Бо їх тут стільки — маленькі та великі, автобуси, екскаватори та підйомні крани. І це далеко не все. Тільки найуважніші малята зможуть знайти кожну. Особливість обсерваційного пазла — кольорова рамка, на якій зображені елементи пазлу. Задача дитини — знайти картинки з рамки на великому пазлі. Гра з таким пазлом вчить малечу увазі до деталей та швидкості реакції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 1 см |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



