Пазл Картонний Дитячий Dodo "Природа Розквітає" 60 деталі
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300411
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вік: 4+
Кількість елементів: 60
Розмір Пазла: 32x23 см
Розмір Коробки: 18x24x4 см
Галявинки починають зеленіти, квіточки розквітають, а лід на струмочках тане. Починається весна, але маленькому ведмедику так важко прокинутися… Але оленята вже біжать, щоб підбадьорити його! Робимо навколишній світ чарівнішим за допомогою серії «Пори року», які стануть фаворитами маленьких фантазерів. Яскраві пазли для дітей від 4-х років, розповідають історії пригод милих тваринок. Зберіть всі чотири пазли серії, щоб скласти їх у єдину картинку! Виготовлені з якісного картону, вони довговічні, приємні на дотик та зручні у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴








