Пазл Картонний Дитячий Dodo "Мама і Малюк" 24 деталі




249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300150
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вік: 18m+
Кількість елементів: 24
Розмір Пазла: 13x6,5 см
Розмір Коробки: 12x18x6 см
Мавпеня, левеня та слоненя шукають своїх мам! Допоможемо їм? У серії пазлів «Дуо» є 12 пазлів, кожний з яких складається з двох елементів. На одному зображена доросла тваринка, а на іншому — її дитинча. Завдання для малюків — знайти пару та зібрати картинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



