Розвиваюча гра для дітей з кубіком UBumblebees Схопи Першим
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД243
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
27 фішок: 3 тварини 3 кольори одягу 3 фігури 3 кубики Вік: 3+ Розмір плашки: 5*5 Завдання дитини : першою зрозуміти хто саме випав на кубіках і знайти цю фішку . Матеріал фішок хдф (не картон).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Кількість складових елементів | 27 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Термоусадкова плівка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість учасників | 2 |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чел. |
| Час гри | 30-60 хв. |
| Призначення | Для дітей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴










