Сортер пазл дерев'яний дитячий настільна гра UBumblebees Квітка
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД214
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра, яка познайомить Вашу дитину з: кольорами веселки; розмірами предметів "великий-середній-маленький". Пелюстки можна міняти місцями. Кружечки теж взаємозамінні, їх можна рахувати або сортувати за кольорами. Також в наборі йдуть карточки з різними завданнями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 42 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









