Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Квадрати Нікітіна 2 шт 3 рівень



449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД207
Це не просто пазлик, який треба зібрати, тут треба ще добряче подумати. Ця гра дуже подобається дітям, адже вчить доводити справу до кінця (а це іноді не так легко) та радіти своїм успіхам. Розвиває увагу, терпіння, настирність, посидючість, старанність. А скільки щастя від кожного вдало зібраного квадратика. Всього є 3 такі гри різного рівня складності. 1 рівень - це 2 планшети, на кожному з яких розташовано по 6 квадратів. Квадрати розділені на 1-8 частин різних форм. Розмір 1го квадратика - 6 см. 1 гра - це 2 планшети Починаємо з 1-го рівня і поступово ускладнюємо задачу. З цією грою у дитини розвивається просторове мислення, відчуття кольору та кмітливість. Вона вчиться мислити логічно, вибудовуючи квадрат із фігур різної форми та ступенів складності. У процесі гри дитина знайомиться із сенсорними еталонами форми та кольору, співвідношення цілого та частини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 46 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
- Ціна: 449 ₴



