3D Пазл Конструктор Із Дерева Pazly Лондонський Телефон Будка Органайзер 22 деталі



399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPZ-030
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зануртесь у лондонський шарм з нашою дерев’яною моделлю- канцелярським органайзером.
Цей ретро-стильний конструктор є детальною реплікою знаменитої червоної телефонної будки, яка є одним з символів Великобританії.
Іграшка включає рухомі елементи, такі як відсік для дрібниць. Вона стане чудовою прикрасою для робочого або навчального столу поіновувача будь-якого віку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 22 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 8 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 0.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



