3D Пазл Із Дерева Pazly Шпаківня для птиць та тварин 25 деталей




499 ₴
- Готово до відправки
- Код: UPZ-018
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш дерев’яний будиночок для птахів створений для любителів природи, які бажають додати трохи життя і тепла до свого саду чи балкону.
Цей затишний притулок виготовлений з екологічно чистої деревини і призначений для забезпечення безпечного місця для гніздування птахів. А попереду ми зробили балкон для насипу корму, щоб ви могли ще й підгодовувати своїх пернатих друзів.
Він має просту і елегантну конструкцію з легкою асемблеєю, що робить його ідеальним для сімейних проектів.
Для довгої служби рекомендуємо проклеїти з’єднання та покрити його лаком!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 13 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 0.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



